// Zobacz mega odporne i łatwe w użyciu klipsy przeciwkradzieżowe. Antykradzieżowe systemy eas. Sprawdź skuteczność!
Klipsy

Klipsy w ofercie JPM to urządzenia marki Sensormatic. To gwarantuje skuteczność, odporność i łatwość użycia. Klipsy wykonane są z mocnego plastiku i mają wytrzymały mechanizm zatrzaskowy. Klipsy oferowane są w różnych wersjach, z różnymi typami zapięć.
   
a. Super Tag III

SuperTag III jest urządzeniem zapewniającym skuteczność i wysoką wykrywalność.

Klips wielorazowego użytku wyposażony jest w opatentowane, innowacyjne zamknięcie sprężynowe, które umożliwia wyjątkowo efektywne utrzymanie szpilki, a równocześnie udaremnia próby zdjęcia go w inny sposób, niż przewidziany przez producenta.

Oprócz specjalnego mechanizmu zamykającego, ten klips posiada także specjalny kołnierz ochronny, który uniemożliwia podważenie szpilki i wyłamianie zamka.

Zalecamy sotosowanie tego rozwiązania, ponieważ efektem jest wysoka skuteczność i minimalizacja fauszywych alarmów. Klipsy SuperTag III są kompatybilne ze wszystkimi rozszywaczami i osprzętem rodziny SuperTag. Zabezpieczenia dostępne w kolorach szarym i czarnym.

Kody produktów:

 • ZL303-G - Szary klips SuperTag III
 • MJ200-G - Szara szpilka
 • ZL303-B - Czarny klips SuperTag III
 • MJ200-B - Czarna szpilka


b. SuperTag III Lanyard

Oto kolejne urządzenie, SuperTag. SuperTag III Lanyard jest połączeniem klipsa SuperTag III oraz linki stalowej, co sprawia, że posiada wszystkie zalety poprzednich rozwiązań.

Urządzenie wykonane z wytrzymałego plastiku ABS klips, oraz wytrzymała stalowa linka skutecznie zabezpieczają towar przed kradzieżą. Nowe zabezpieczenie oprócz skutecznej ochrony towarów jest również łatwiejsze w instalowaniu, w stosunku do rozwiązania 3 częściowego oraz tańsze.

Kody produktów:

 • ZL303L-4G - Szary klips SuperTag III Lanyard
 • ZL303L-4B - Czarny klips SuperTag III Lanyard


c. UltraTag AT

UltraTag AT to produkt marki Sensormatic z grupy UltraTag.

Klips stosowany, do produktów o największym wskaźniku zagrożenia kradzieżą. UltraTag AT to wytrzymały klips wykonany z platiku ABS, zamykany jest zamkiem o ogromnej sile trzymania.

Ten klips, posiada kołnierz zabezpieczający przed próbami podważenia i wyłamania zamknięcia.

 Kody produktów:

 • ZL400A-G - Szary klips UltraTag AT
 • MJ400-G - Szara szpilka do klipsa UltraTag AT
 • ZL400A-B - Czarny klips UltraTag AT
 • MJ400-B - Czarna szpilka do klipsa UltraTag AT


d. UltraTag MT

Oferujemy także klips ze zintegrowanym pierścieniem zabezpieczającym UltraTag MT. To innowacyjne rozwiązanie marki Sensormatic przeznaczone jest do produktów takich jak sprzęt sportowy, narzędzia, czy galanteria.

Bezpieczeństwo chronionego towaru jest zapewnione dzięki metalowej lince, która jest wbudowana w pierścień, oraz mocnemu zamknięciu odpornemu na próby wyłamania. Klipsy te  wykazują wysoką wykrywalność, przez systemy z technologią UltraMax co daje znaczną redukcję strat wynikających z kradzieży sklepowych.

 Kody produktów:

 • ZL410B-G - Szary klips UltraTag MT


e. UltraTag Lanyard

UltraTag Lanyard jest doskonałym uzupełnieniem urządzeń grupy UltraTag. Dzięki tak kompleksowej ofercie nasza firma jest w stanie ochronić wszystkie najbardziej wartościowe przedmioty zagrożone kradzieżą.

Kody produktów:

 • ZL400AL-4G - Szary klips UltraTag Lanyard
 • ZL400AL-4B - Czarny klips UltraTag Lanyard


f. Szpilka do klipsów SuperTag

Szpilka z czterema rowkami daje możliwość założenie klipsa do towarów o różnej grubości i zapewnia silne trzymanie szpilki w klipsie. Szpilki te są kompatybilne z linkami i paskiem Versatie. Dostępne kolory: szary lub czarny.

Kody produktów:

 • MJ200-G - Szara szpilka
 • MJ200-B - Czarna szpilka


g. Linka do klipsów

Linka do klipsów umożliwia zakładanie klipsów SuperTag.

Dzięki temu można zamontować klips do gamy sprzedawanych artykułów, galanterii skórznej, zwłaszcza narzędzi i urządzeń elektrycznych. Linkę owija się dookoła chronionego towaru lub przepuszcza przez otwór w nim a następnie mocuje do klipsa za pomocą szpilki do klipsów.

Długość: 20 cm.

Kod towarowy produktu

 • MXSTL


h. Versatie pasek do mocowania klipsów

Versatie to ochronny plastikowy pasek o regulowanej długości, za pomocą którego montuje się klipsy SuperTag, oraz towary, takie jak np. narzędzia elektrycznne, torby na ramię, walizki, urządzenia elektroniczne, artykuły sportowe itp.
Kod produktu:

 • MXVT15 - pasek do mocowania klipsów Versatie


i. Szpilka VersaTack z klamrą

VersaoTack to szpilka+klamerka do stosowania z klipsami SuperTag. Zakłada się ją przewlekając klamerkę przez chroniony towar lub zakładając ją wokół niego.

Kody produktów:

 • MJVT-2 - Szpilka VersaTack
 • MXVC-1 - klamra VersaClip

 

 

JPM Profesionalne Systemy Zabezpieczeń

Łukowska 3 lok 166
04-113 Warszawa

tel.:  608 095 508
tel.:   602 104 095
Agencja Interaktywna:Adnet Polska
AktualnościRodzaje instalacjiPromocjeKontakt